Facebook

Oferty pracy

Leczenie zespołowe dentystów

Jesteś pasjonatem stomatologii?   Jesteś osobą ambitną i zaangażowaną? Chcesz planować kompleksowe leczenie swoich pacjentów, swobodnie wykonujesz dokumentacje fotograficzną?   Marzysz o pracy z nowoczesnymi technikami i materiałami? O pracy ,w której możesz się stale rozwijać i doskonalić?

Zapraszamy do Nas na swobodną rozmowę  przy kawie o wspólnej przyszłości!

U współpracowników cenimy: duże poczucie empatii , łatwość nawiązywania kontaktów z innymi osobami , dbanie o porządek i przestrzeganie określonych standardów.

Oferujemy pracę z wysokimi zarobkami,  w kilkuosobowym zespole lekarzy wspierających się nawzajem w codziennych obowiązkach. Do Twojej dyspozycji są również kompetentne i samodzielne asystentki i higienistki , które pomogą Ci  przy  przyjmowaniu pacjentów. Jedyne czego oczekujemy w zamian to pełnego zaangażowania w pracę i wspólny rozwój Meritum – docelowo praca na pełny etat.

Osoby zainteresowane pracą w MERITUM Stomatologia Estetyczna i Ortodoncja zapraszamy do składania aplikacji drogą elektroniczną.  CV wraz z listem motywacyjnym  i zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: meritum@meritum.lodz.pl

W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Aplikuj teraz

* Pole wymagane

Administratorem Twoich danych jest NZOZ Meritum M. Ostrowska 90-271 Łódź ul. Wschodnia 44/2.
Przetwarzamy Twoje dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu, aby umożliwić Ci kontakt z nami poprzez zadanie pytania, oraz w celu umówienia wizyty. Czytaj więcej