Drodzy Pacjenci !

Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej oraz ortodoncji. Oferujemy nowoczesne leczenie kanałowe w mikroskopie. Zajmujemy się również protetyką. Leczymy próchnicę u dzieci i dorosłych. Zdjęcia Rtg wykonujemy na miejscu.

MERITUM-DENTYSTA ŁÓDŹ  – nasz gabinet stomatologiczno-ortodontyczny powstał w 1998 roku i jest miejscem, w którym możecie Państwo liczyć na prawdziwie profesjonalne leczenie stomatologiczne. Naszym celem jest utrzymanie jak najwyższej jakości usług. W jego realizacji pomaga nam wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach, dotyczących najnowocześniejszych osiągnięć w stomatologii estetycznej, ortodoncji i endodoncji mikroskopowej.

O jakości naszych usług najlepiej świadczy zadowolenie naszych pacjentów – 80% pacjentów, którzy do nas przychodzą, to osoby, którym znajomi polecili nasz gabinet. W Meritum nie boimy się wyzwań, stawiamy sobie ambitne cele i dążymy do ich realizacji – tylko w ten sposób możemy być coraz lepsi.

Mamy nadzieje, że nowocześnie wyposażony gabinet dentystyczny z miłym i wykwalifikowanym personelem spełni Państwa oczekiwania. Z przyjemnością  zadbamy o Państwa zdrowie, piękny uśmiech i dobre samopoczucie. Naszymi największymi atutami są: zespół świetnych profesjonalistów, nowoczesne wyposażenie gabinetu oraz zasada korzystania z najwyższej jakości sprawdzonych materiałów i postępowych metod leczenia.

Nasz gabinet stomatologiczny mieści się w centrum Łodzi, przy ulicy Wschodniej 44. Pacjenci cenią go za nowoczesność i przyjazną atmosferę. Dzięki czemu nawet wizyta u dentysty może być miłym wspomnieniem. Przyjdź i przekonaj się sam!

Zapraszamy!

Małgorzata i Michał Ostrowscy

Meritum Stomatologia Estetyczna i Ortodoncja

Łódź Centrum, ul. Wschodnia 44

Małgorzata Ostrowska - ZnanyLekarz.pl
Michał Ostrowski - ZnanyLekarz.pl