WŁAŚCICIELE

Michał Ostrowski – Ortodonta

Zawodowo zajmuję się wyłącznie leczeniem ortodontycznym. Specjalizuję się w leczeniu aparatami stałymi.  Wspomagam pacjentów w urzeczywistnieniu ich marzeń o ładnych i równych zębach.  Analizuję nieprawidłowości ustawienia zębów, cierpliwie wyjaśniam pacjentom metody leczenia i uzgadniam najkorzystniejszy plan leczenia

Małgorzata Ostrowska – Lekarz Dentysta

W swojej pracy pomagam pacjentom osiągnąć wymarzony uśmiech. Zajmuję  się Stomatologią Estetyczną. Zależy mi, aby poznać i zrozumieć potrzeby Pacjenta. A dzięki doświadczeniu potrafię znaleźć rozwiązanie z trudnych sytuacji. Wyróżnia mnie to że do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem  i cierpliwością.

LEKARZE STOMATOLODZY

Natalia Leśniewska – Lekarz Dentysta

Zawodowo pasjonuję się stomatologią zachowawczą wraz z endodoncją. Często wykorzystuję mikroskop do  leczenia  skomplikowanych przypadków. Specjalizuję się także w wykonywaniu zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej i protetyki. W swojej pracy cenię indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

Marta Biernacka-Kowalska
Lekarz Dentysta

Wiem, że wielu Pacjentów odczuwa obawę przed wizytą u stomatologa, dlatego chcę leczyć również ze strachu przed dentystą. Wyróżniam się spokojem i staram się stworzyć podczas wizyty komfortowe i bezstresowe warunki oraz tłumaczyć pacjentom każdy etap swojej pracy.

Aleksandra Brylikowksa
Lekarz Dentysta

Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach podyplomowych. Wiedzę i umiejętności zdobyte na szkoleniach wykorzystuję na co dzień w postaci zasad nowoczesnej i estetycznej stomatologii. Począwszy od pierwszej wizyty staram się stworzyć w gabinecie miłą atmosferę, by Pacjent czuł się swobodnie i komfortowo, a po obejrzeniu efektów leczenia wiedział, że znajduje się pod profesjonalną opieką.

Katarzyna Kobiałka-Prażmowska
Lekarz Dentysta

Moimi narzędziami są sprawdzone techniki zabiegowe, a także oczy, ręce oraz gromadzone doświadczenie. To wszystko pozwala mi odróżnić rzetelny postęp w stomatologii od chwilowej mody.

ASYSTENTKI I HIGIENISTKI STOMATOLOGICZNE

Aleksandra Kuchcińska
Higienistka stomatologiczna

Uśmiech pacjenta wywołuje u mnie radość.
Uwielbiam dzielić się  uśmiechem. Jestem zwolenniczką zdrowego  stylu życia. W wolnych chwilach podróżuję, interesuję się architekturą okresu XIX i XX wieku, malarstwem, rzeźbą i fotografiką. Jestem osobą pełną energii, zakochaną w sporcie. Moje motto życiowe : Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu  Antoine de Saint-ExupéryMały Książe

Julita Filipczak
Higienistka stomatologiczna

Jestem osobą otwartą, cierpliwą i szczerą. Zawsze uśmiechnięta i optymistycznie nastawioną do każdego dnia. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi i zdobywać nowe doświadczenia.

Katarzyna Kubiak-Rózycka
Asystentka stomatologiczna

Wspaniale odnajduję się w interpersonalnych relacjach z pacjentami, którym chętnie służę pomocą i poradą, a dla lekarzy  staram się być najlepszym wsparciem.